Кулер до корпусу ThermalTake Pure Duo 12 ARGB Sync Radiator Fan 2 Pack Fan (CL-F115-PL12SW-A)
Код товару: 295057
Кількість вентиляторів - 2, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - HDB (гідродинамічний), 1500RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 28 дБ
Купити
Виробник: ThermalTake
Артикул: CL-F115-PL12SW-A
Код товару: 295057
Кількість вентиляторів
2,
Діаметр вентиляторів
120 мм,
Тип підшипника
HDB (гідродинамічний),
Тип роз'єму підключення
4-pin, 3-pin,
Розмір
120 х 120 х 25 мм,
Країна виробництва
Китай,
Модель
Pure Duo 12 ARGB Sync Radiator Fan 2 Pack Fan,
Повітряний потік
56.5 CFM,
Рівень шуму
28 дБ,
Напруга живлення вентиляторів
12 В,
Вага
168 г,
Тиск
1.72 мм H2O,