Корпус Vinga CS313B - Largo

Корпус Vinga CS313B

1060.00 грн
Компактні, Slim, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 400 Вт, Слотів розширення - 4, Додатково - Top 1x8 см, GPU - н.д., PSU - н.д., 100 x 300 x 380 мм, чорний

Корпус CS313B від торгової марки Vinga – надійна, бюджетна модель, яка відмінно підходить для побудови комп'ютерів під потреби офісів, бухгалтерських відділів та інших структурних підрозділів підприємств з числа тих, які не потребують високопродуктивної оргтехніки. Головне достоїнство цього блоку полягає в компактності. При цьому в ньому можна розмістити той мінімум пристроїв і деталей, який необхідний для створення повнофункціонального ПК. У конструкції не передбачені слоти розширення, зате є 1 внутрішній відсік і 2 зовнішніх. Є велика кількість конекторів і роз'ємів: аудіовиходи під мікрофон і навушники, гнізда USB 2.0, а також 24 pin, PATA і SATA.

Корпус підходить для установки материнських плат габаритів Mini і Micro. Для того, щоб не скорочувати ресурс міцності деталей, які ви монтуєте в цей кожух для системного блоку, рекомендується використовувати його тільки вертикально: в цьому положенні гарантується правильна циркуляція повітря, що досить-таки важливо з огляду на відсутність зон для монтажу додаткових вентиляторів. Практично на всіх панелях є вентиляційні решітки у вигляді перфорованих ділянок. Крім того, в CS313B встановлено блок живлення потужністю 400 Вт, який оснащений окремим кольором.

Виробник: Vinga
Артикул: CS313B
Класс корпусу
Компактні,
Типорозмір
Slim,
Спосіб установки
вертикальний,
Підтримувані материнські плати
Micro - ATX, Mini - ITX,
Наявність блоку живлення
з блоком живлення,
Розташування блоку живлення
верхнє,
Потужність блоку живлення
400 Вт,
Кількість внутрішніх відсіків 3.5"
2,
Зовнішні роз'єми
2 x USB 2.0, 2 x Audio,
Країна виробництва
Китай,
Модель
CS313B,
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1,
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній,
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
1,
Кількість слотів розширення
4,
Місця для додаткових вентиляторів
Top 1x8 см,
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки,
Встановлення довгих відеокарт
н.д.,
Максимальна довжина БЖ
н.д.,
Матеріал корпусу
метал 0,45 мм, пластик,
Розмір, мм
100 x 300 x 380 мм,
Колір
чорний,
(Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25
ні,

Доставка і Повернення

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.

Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Відгуки (0)

Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук

Схожі товари