Бойлер Gorenje GBF 50 UA (GBF50/UA) - Largo

Бойлер Gorenje GBF 50 UA (GBF50/UA)

6300.00 грн
Форма бойлера - циліндрична, настінний, установка - вертикальна, об'єм - 50 л, тип ТЕНа - "сухий" (відділений від води герметичній трубкою), кількість ТЕНів - два незалежних, 2000 Вт, тип управління - механічне, сталь з емалевим покриттям, IP 24, температура нагріву - 75 °С, висота - 608 мм, ширина - 454 мм, глибина - 461 мм, вага - 24 кг, білий
Водонагрівач Gorenje GB F50 (GBF50) став результатом багаторічних розробок і використання сучасних технологій. Оригінальне технічне рішення щодо нагрівального елемента забезпечує надійне функціонування та простоту в обслуговуванні. Нагрівальні елементи вставлені в трубчастий сланець, який виготовлений зі сталі та вкритий емаллю для захисту від корозії.

У порівнянні з традиційними нагрівальними елементами "сухий" нагрівальний елемент має такі переваги:
1. Нагрівальні елементи не контактують з водою.
2. Фланець поєднує 2 нагрівальних елементи, паралельно підключених до електромережі, для забезпечення більшої надійності при користуванні (якщо один елемент вийде з ладу, водонагрівач буде працювати на 50% від загальної потужності).
3. Зменшується утворення вапна на нагрівальному елементі. Під час проведення профілактичних робіт чищення нагрівального елемента потрібно мінімум зусиль і часу.
4. Внутрішня поверхня повністю покрита емаллю (ніяких непокритих поверхонь у порівнянні з моделями зі звичайним нагрівальними елементами). Таким чином, навантаження на магнієвий анод зменшується, а термін його служби збільшується.
Виробник: Gorenje
Артикул: GBF50/UA
Форма бойлера
циліндрична,
Установка
вертикальна,
Потужність
2000 Вт,
Тип установки
настінний,
Підключення шлангів
нижня,
Об'єм
50 л,
Тип ТЕНа
"сухий" (відділений від води герметичній трубкою),
Кількість ТЕНів
два незалежних,
Тип керування
механічне,
Матеріал внутрішнього бака
сталь з емалевим покриттям,
Колір
білий,
Країна виробництва
Сербія,
Модель
GBF 50 UA,
Режими нагрівання
звичайний нагрів, економічний нагрів,
Елементи управління бойлером
термостат, стрілочний індикатор рівня нагріву,
Клас захищеності бойлера
IP 24,
Захист
магнієвий анод, захист від замерзання,
Тиск
9 бар,
Температура нагріву
75 °С,
Висота
608 мм,
Ширина
454 мм,
Глибина
461 мм,
Вага
24 кг,

Доставка і Повернення

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.

Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Відгуки (0)

Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук

Схожі товари