Акустична система Edifier QD35 Black (QD35Black) - Largo

Акустична система Edifier QD35 Black (QD35Black)

Код товару: 416105
8499.00 грн
дротове, бездротове, 1.0, Bluetooth 5.3, USB, AUX, USB-C, Потужність, Вт - 40, деревина (MDF), пластик, тканина, 2.6 кг, блутуз колонки
Купити

Високоякісна акустична архітектура, з сертифікатами Hi-Res Audio та Hi-Res Audio Wireless та підтримкою LDAC. Чудові встановлені і настроювані світлові ефекти. Два порти USB для безпечної та високоефективної зарядки, що працюють за технологією Turbo GaN.

Порт USB-A та роз'єм AUX на задній панелі підтримують аудіосигнали високої роздільної здатності. Завдяки вдосконаленню технології LDAC ви також можете передавати високоякісну музику із частотою дискретизації 96 кГц на цю колонку через Bluetooth.

3-дюймові середньочастотні динаміки з мембраною з алюмінієвого сплаву та з довгим робочим ходом здатні відтворювати баси з частотою до 60 Гц, а середні частоти звучать насичено та об'ємно. 1-дюймові купольні твітери з шовковою діафрагмою тонко налаштовані для точного відтворення високих частот, завдяки чому високі частоти звучать чітко та яскраво.

Завдяки вдосконаленим каналам MazeTube Bass Reflex та технології придушення повітряного шуму TurbMuff, шуми та резонанс знижуються до найнижчого рівня.

Високоефективна технологія заряджання TurboGaN може заряджати 1000+ сумісних пристроїв. Завдяки вдосконаленню технології швидкого заряджання, контролю температури та технології інтелектуального розподілу енергії, заряджання відбувається швидко та безпечно.

На ваш вибір пропонуються різні встановлені світлові ефекти. Ви також можете налаштувати власні світлові ефекти за допомогою програми Edifier Connect. Підсвітіть свій стіл та підніміть собі настрій.

За допомогою додатка Edifier Connect можна синхронізувати годинник автоматично або вручну, налаштовувати власні еквалайзери та ділитися своїми еквалайзерами з друзями.

Виробник: Edifier
Артикул: QD35Black
Код товару: 416105
Тип
акустичні колонки,
Підключення
дротове, бездротове,
Установка
полична,
Кількість каналів
1,
Кількість полос
2,
Максимальний вхідний опір
12 Ом,
Мінімальна частота відтворення
60 Гц,
Максимальна частота відтворення
40 кГц,
Роз'єми
USB, AUX, USB-C,
Інтерфейси
Bluetooth 5.3,
Тип акустичних колонок
об'ємного звучання,
Потужність колонок, Вт
40,
Живлення
акумулятор,
Матеріал корпусу
деревина (MDF), пластик, тканина,
Країна виробництва
Китай,
Модель
QD35 Black,
Колір
чорний,
Також
блутуз колонки,
Вага
2.6 кг,
Чутливість
75 дБ,
Мінімальний вхідний опір
4 Ом,
Гарантія, міс
12,

Доставка і Повернення

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.

Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Відгуки (0)

Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук