Планшет THOMSON TEO 10.1" 8/128GB LTE Black (TEOX10-MT8SL128LTE) - Largo
Планшет THOMSON TEO 10.1" 8/128GB LTE Black (TEOX10-MT8SL128LTE)
Код товару: 420617
без сім карти, 1, 10", 1920 x 1200, MediaTek МТ8766, Частота оновлення екрану - 165 Hz, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 2 Мп, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 6000 mAh, Колір - чорний
Купити
THOMSON TEO 10.1" - це надійний та багатофункціональний пристрій, що стане відмінним вибором для тих, хто цінує якість, продуктивність та сучасні технології в одному зручному рішенні. Його унікальні властивості та чудова вартість роблять цей планшет доступним для всіх, хто прагне ефективності і комфорту в щоденному житті. Насолоджуйтесь якістю та винахідливістю з THOMSON.
Виробник: THOMSON
Артикул: TEOX10-MT8SL128LTE
Код товару: 420617
Тип матриці
IPS (PLS),
Роздільна здатність
1920 x 1200,
Операційна система
Android,
Процесор
MediaTek,
Кількість ядер процесора
4,
Бездротові можливості
Wi-Fi, 4G, Bluetooth,
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ,
Вбудована пам'ять
128 ГБ,
Кількість SIM-карт
без сім карти, 1,
Колір задньої панелі
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
TEO 10.1" 8/128GB LTE Black,
Частота процесора
2 ГГц,
Інтерфейси і підключення
1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm,
Навігаційна система
GPS,
Фронтальна камера
2 Мп,
Ємність батареї
6000 mAh,
Вага (г)
540,
Колір передньої панелі
чорний,
Підтримка карт пам'яті
microSD,
Максимальний об'єм карт пам'яті
64 ГБ,
Тип
Початкового рівня,
Матеріал корпусу
пластик,
Ширина (мм)
241,
Висота (мм)
160,
Товщина (мм)
6.9,
Діагональ екрану
10",
Тип SIM-карт
microSIM,
Основна камера
5 Мп,
Гарантія, міс
12,
Модель процесора
MediaTek МТ8766,
Версія ОС
Android 13,
Діагональ екрану (діапазон)
10" - 10.9",