Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (#WD1002FAEX-FR#) - Largo

Жорсткий диск 3.5" 1TB WD (#WD1002FAEX-FR#)

1310.00 грн
1 TB, 7200 об/хв, 64 MB, SATA III, WD Black, Refurbished(вІдновлений), 3,5"
Жорсткий диск 3.5" 1TB Western Digital (#WD1002FAEX-FR#)- максимальна швидкодія.
Спеціальні розробки, що підвищують швидкодію, забезпечують швидкість, яка вам потрібна для таких вимогливих завдань, як редагування фото і відео або мережеві ігри.

Завдяки високій швидкодії, великий ємності, високій надійності і застосуванню найсучасніших технологій модель WD Black — оптимальний вибір для тих, хто потребує тільки найкращого.

Два процесора — Обчислювальна потужність подвоєна з метою подальшого підвищення швидкодії.
Динамічне кешування — Розроблений компанією WD алгоритм динамічного кешування підвищує швидкодію в реальному часі, оптимізуючи розподіл кеш-пам'яті між операціями читання і запису. Наприклад, якщо обсяг прочитуваних даних стає набагато більше, ніж записуваних, то накопичувач автоматично виділяє більше кеш-пам'яті для операцій читання, що зменшує затримки і підвищує швидкодію накопичувача в цілому.

Розширені функції підтримання надійності допомагають захистити як сам накопичувач, так і дані, шо зберігаються на ньому.
Технологія паркування головок NoTouch — Записуюча головка ні за яких обставин не стикається з поверхнею диска, що сприяє значному зменшенню зношування головок і дисків, а також більш надійному захисту накопичувачів у процесі їх перевезення.

За допомогою програми Acronis True Image WD Edition, завантажується безкоштовно з сайту служби підтримки WD, ви можете скопіювати всі свої дані на новий накопичувач, щоб не встановлювати на нього операційну систему.
Виробник: WD
Артикул: #WD1002FAEX-FR#
Модель
3.5" 1TB,
Об’єм
1 TB,
Швидкість обертання шпинделя
7200 об/хв,
Розмір буферу
64 MB,
Інтерфейс
SATA III,
Лінійка (Серія)
WD Black,
Форм-фактор
3,5",
(Збірка) Споживча потужність
10 Вт,
Країна виробництва
Малайзія,
Гарантія, міс
12,
Інше
Refurbished(вІдновлений),

Доставка і Повернення

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.

Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Відгуки (0)

Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук

Схожі товари