Швейна машина Toyota ER15D - Largo

Швейна машина Toyota ER15D

3502.00 грн
Тип - електромеханічна, тип човника - горизонтальний, потужність - 85 Вт, кількість швейних операцій - 15, кількість типів петель - 1, обметування петлі - напівавтомат, максимальна ширина строчки - 5 мм, максимальна довжина стібка - 4 мм

Швейна машина TOYOTA ER15D -  досить ергономічна модель від всім відомого бренду Toyota, надійного світового виробника сучасних швейних машин. Цю модель можна назвати популярною електромеханічної машинкою, яка відповідає найвищим вимогам майстрів швейної справи і звичайних любителів. Виконує легко 15 різних швейних операцій, серед яких є всі необхідні строчки: підшивочні, прямі робочі, зіг-заг, а також петелька-напівавтомат. Високоякісні матеріали разом з прекрасною збіркою роблять дану модель машинки найбільш довговічною і необхідною в домашньому побуті.

Ця модель наділена горизонтальним човниковим обладнанням, довжина і ширина стібка легко налаштовується поетапно до 4мм і 7мм. Ця модель машинки відмінно підходить для різних типів тканини, а за рахунок опції "вільний рукав" обробка вузеньких кругових виробів буде найбільш простою і оперативною. Швейний порадник точно зможе допомогти Вам оперативно налаштувати швейну машинку для шиття і допоможе моментально розібратися у всіх нюансах правильного налаштування.

З 1946 року, швейні машини TOYOTA створювалися не тільки функціональні, але в той же час красиві. Серія SP не тільки успадкувала цю оригінальну філософію, але також ці машини ергономічні, що полегшує роботу кожного користувача. Для початківців кравчинь на лицьовій стороні корпусу намальована схема заправлення верхньої нитки. Поруч з ручкою перемикання програм знаходиться «швейний порадник» для зручності вибору строчки. Намотування шпульки здійснюється від батареї.

Виробник: Toyota
Артикул: ER15D
Кількість швейних операцій
15,
Тип човника
горизонтальний,
Тип
електромеханічна,
Потужність
85 Вт,
Кількість типів петель
1,
Обметування петлі
напівавтомат,
Максимальна ширина строчки
5 мм,
Максимальна довжина стібка
4 мм,
Додаткові швейні операціЇ
шиття у зворотному напрямку (реверс), шиття подвійною голкою, пришивання блискавок,
Технічні особливості
знімний рукав для обробки малих радіусів, плавне регулювання ширини стібка, плавне регулювання довжини стібка,
Країна виробництва
Китай,
Модель
ER15D,
Додатково
рукавна платформа, освітлення, відсік для аксесуарів,
Заправка нитки
нитковтягувач,

Доставка і Повернення

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.

Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Відгуки (0)

Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук

Схожі товари