Оплата

Оплата за товари в Інтернет-магазині Largo здійснюється готівкою, за допомогою банківських карток та безготівковим способом.

Готівка:

Ви можете розрахуватися за товар при безпосередньому його отриманні. А саме: оплатити в точках самовивізу, або кур’єру чи у відділені кур’єрської служби.


Банківські картки:

Ви можете здійснити онлайн-оплату за товари за допомогою банківських карток: Visa або MasterCard. Доставка товарів відбудеться лише після підтвердження Вашого платежу.


Безготівково:

Здійснити безготівкову оплату за товари Ви можете у будь-якому відділенні банку. Для цього на Вашу вказану електронну пошту надійде лист з реквізитами та сумою до оплати. Після того як кошти надійдуть на наш рахунок, буде здійснена доставка.

Кредитування:

Інтернет-магазин Largo співпрацює з українськими банками, такими як: Альфа Банк, А-Банк, Форвард, ПриватБанк, УкрСибБанк. Відповідно ви маєте можливість безпосередньо у виставковому залі або завітавши у відділення банку оформити кредит на суму товару.

Інтернет-магазин Largo не несе відповідальності за умови договору, які обумовлюються в договорі кредитування між клієнтом та банком.