Презентовано фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3

Недавно завершився великий захід Xiaomi, на якому компанія представила безліч новинок. Тут мова піде про фітнес-браслеті Mi Band 3. Якщо коротко, всі попередні відомості про новинку, що з'явилися напередодні, підтвердилися. Нам залишається лише підвести підсумки.

Mi Band 3
Отже, почнемо з того, що новий Mi Band 3 отримав модуль NFC, що дозволяє використовувати пристрій для безконтактних платежів.

Mi Band 3
Відразу обмовимося, що версія з NFC буде коштувати трохи дорожче - $ 31 проти $ 26 за звичайну, але навряд $ 5 можна вважати великою платою за цю функціональність.

Mi Band 3
Браслет зберіг еластичний ремінець з характерною застібкою, який був також представлений в двох попередніх поколіннях Xiaomi Mi Band. Але розробники поліпшили ремінець і тепер обчислювальна капсула не повинна вилітати.

Mi Band 3
У новому Mi Band 3 екран вже сенсорний (OLED) і крупніше - 0,78 дюйма проти 0,4 дюйма у Xiaomi Mi Band 2. Екран підтримує різні жести.

Mi Band 3

З іншого можна відзначити захист від води згідно з класом 5 ATM, функцію вібрації і модуль Bluetooth 4.2. Само собою, вбудований датчик ЧСС, лічильник калорій і кроків і інші сенсори нікуди не поділися.

Без підзарядки браслет зможе протриматися до 20 днів.

Перший час Xiaomi Mi Band 3 можна буде купити тільки в Китаї. На вибір є три кольори ремінця - чорний, червоний і синій.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід