Перші 100 днів з пральною машиною

Поради на перші 100 днів
1. Прання
    
 - Темний і світлий одяг не поєднується. Будьте уважні і не періть кольорові речі, наприклад червоні шкарпетки, разом зі світлим одягом, як-от білою сорочкою. У результаті можете отримати рожеву сорочку. Щоб кольори не змішувалися, розділяйте білизну на білу, чорну, світлого кольору і темного кольору, і періть це все окремо.
  -  Жодної можливості появи неприємного запаху. Залишкова волога може викликати неприємний запах. Саме тому слід лишати дверцята машини і висувний контейнер відкритими після використання.
  -  Не треба зайвого. Не завантажуйте надміру барабан своєї пральної машини. Дотримуйтесь вказівок у посібнику користувача до Вашого приладу.
  -  Правильна температура. Періть білий, дуже брудний і жирний одяг, а також пелюшки й рушники за температури 60°C і вище. За температури 40°C зменшується ризик знебарвлення та усадки одягу світлого кольору. Щоб темні та яскраві кольори не блякли, обирайте 30°C. Але будьте уважні! Не забувайте про вказівки щодо прання на етикетках речей.
 -   Дивовижні засоби. Для отримання найкращих результатів застосовуються різні види засобів для прання одягу відповідного типу. Концентрований пральний засіб з відбілювачем використовується для підтримання бездоганної білизни білих тканин. Для прання чорного одягу використовуйте засіб для чорних тканин. Для збереження яскравості Вашого кольорового одягу використовуйте пральний засіб для кольорових речей. Та дбайливий пральний засіб - для захисту вовни й шовку від пошкодження.
-    Завжди готовий до обіймів. Застосовуйте пом'якшувач, якщо хочете, щоб Ваш одяг був надзвичайно м'яким і приємним на дотик.

2. Догляд за приладом

 -   Перший цикл прання. Переконайтеся, що пральна машина порожня і виставіть 60°C, коли Ви вперше увімкнете прилад. Після цього Ваша машина буде чиста і готова до роботи.
 -   Чисто і гігієнічно. Якщо Ви хочете, щоб Ваша машина була завжди чистою, не забувайте очищувати фільтр та ізоляцію дверцят раз на місяць. Повний цикл за температури 95°C також буде корисним.
 -   На користь Вашому здоров'ю. Якщо очищувати диспенсер для прального засобу двічі на місяць, на Вашому одязі не лишатиметься відкладень.

 -   Ваша пральна машина не любить оцет. Будьте обережні, очищуючи її оцтом. Оцет роз'їдає пластикові частини та ізоляцію приладу, що вкорочує його життєвий цикл.
 -   Зміряйте накип. Загалом, стандартний пральний засіб містить достатньо речовини для видалення накипу. Просто перевірте жорсткість води і відповідно дозуйте пральний засіб.

Рекомендує світ Bosch.