Доставка

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи. 

Самовивіз

Ви можете самостійно забрати придбаний товар, у нашій точці видачі, яка розташована за адресою: м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14 (Магазин техніки для дому Largo). Графік роботи точки видачі: кожного дня з 08:00 до 20:00 год.


Кур’єрська доставка

Доставка кур’єром Інтернет-магазину Largo є платною та становить в межах міста Тернополя  – 100 грн.  За місто Тернопіль доставка  – 10 грн. за 1 кілометр.

Доставка кур’єрською службою

Інтернет-магазин Largo співпрацює з кур’єрськими службами: Нова пошта, Інтайм, Нічний Експрес, УкрПошта. Відповідно ми можемо надіслати придбаний товар на відділення обраної вами кур’єрської служби.

Застереження!

Якщо при отримані товару ви помітили, що він є пошкоджений, в неповній комплектації тощо – необхідно відмовитися від його отримання та оплати. Окрім того, слід написати претензію (акт про вив ленне пошкодження). А також повідомте нас за номером телефону – 0 800 214 364 (безкоштовно з стаціонарних та мобільних номерів по всій Україні).