Доставка та оплата
×

Доставка


Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи. 

Самовивіз
Ви можете самостійно забрати придбаний товар, у наших точках видачі, які розташована за адресою:
м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14 . Графік роботи точки видачі: кожного дня з 08:00 до 20:00 год.
м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 32. Графік роботи точки видачі: кожного дня з 08:00 до 20:00 год.
Кур’єрська доставка
Доставка кур’єром Інтернет-магазину Largo є платною та становить в межах міста Тернополя  – 100 грн.  За місто Тернопіль доставка  – 10 грн. за 1 кілометр.

Доставка кур’єрською службою
Інтернет-магазин Largo співпрацює з кур’єрськими службами: Нова пошта та іншими курєрськими службами за Вашим бажанням
Відповідно ми можемо надіслати придбаний товар на відділення обраної вами кур’єрської служби.
Застереження!
Якщо при отримані товару ви помітили, що він є пошкоджений, в неповній комплектації тощо – необхідно відмовитися від його отримання та оплати. Окрім того, слід написати претензію (акт про вив ленне пошкодження). А також повідомте нас за номером телефону – 0 800 214 364 (безкоштовно з стаціонарних та мобільних номерів по всій Україні).

Оплата


Оплата за товари в Інтернет-магазині Largo здійснюється готівкою, за допомогою банківських карток та безготівковим способом.Готівка:
Ви можете розрахуватися за товар при безпосередньому його отриманні. А саме: оплатити в точках самовивізу, або кур’єру чи у відділені кур’єрської служби.
Банківські картки:
Ви можете здійснити онлайн-оплату за товари за допомогою банківських карток: Visa або MasterCard. Доставка товарів відбудеться лише після підтвердження Вашого платежу.Безготівково:
Здійснити безготівкову оплату за товари Ви можете у будь-якому відділенні банку. Для цього на Вашу вказану електронну пошту надійде лист з реквізитами та сумою до оплати. Після того як кошти надійдуть на наш рахунок, буде здійснена доставка.Кредитування:
Інтернет-магазин Largo співпрацює з українськими банками, такими як: Альфа Банк, А-Банк, Форвард, ПриватБанк, УкрСибБанк. Відповідно ви маєте можливість безпосередньо у виставковому залі або завітавши у відділення банку оформити кредит на суму товару.

Інтернет-магазин Largo не несе відповідальності за умови договору, які обумовлюються в договорі кредитування між клієнтом та банком.